0543 466 79 80
Biga Petek Temizliği
Biga Petek Temizliği

Biga Petek Temizliği

 

Peteklenin temizlenmesine ihtiyaç duyulan şey, birincisi yakıtta tasarruf sağlamak, ikincisi ise kombilerinizin düzgün çalışmasıdır, en az iki veya üç yılda bir yapılan kalorifer kombi ve petek temizliği sizlere gözde görülür yakıt tasarrufu sağlayacaktır.Petek Yıkama kimyasal ilaçla evinize hiç zarar vermeden yapılmaktadır. etrafı kirletmeden petekleriniz sökülmeden zahmetsizce yapılmaktadır. Evinizde güvenle ve iyi bir şekilde ısındınız.

 

Fakat bir süre sonra Peteklerdeki ısı yetmemeye başladı. Bunun nedeni peteklerinizin bakım istemesidir. Petekler içinde biriken artıklar nedeni ile tıkanır ve ısıyı iyi yansıtmamaya başlar.

 

Petek Yıkama ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaya adayız. Güçlü püskürtme sistemleri ile çalışan son teknoloji yıkama makineleri ile peteklerinizi yıkamakta ve daha iyi ısınmanızı sağlamaktayız.

 

Ayrıca özel ilaçlı su kullanarak peteklerinizin daha iyi temizlenmesini sağlıyoruz. Peteklerinizin iyi ısıtması ve güçlü performans sergilemesi için yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014